Delikatnie o świecie

Niespodzianka

Tyle się mówi o świadomości seksualnej ludzi. Mamy XXI wiek, a niektóre sytuacje wydają się temu całkowicie przeczyć. Mamy historie kobiet i dziewcząt pytających o to, czy przez pocałunek można zajść w ciążę i opinie, że onanizowanie się może prowadzić do opętania. Wyssane z palca czy nie, ale ta historia, w sumie kolejna w tej kategorii, z jednej strony zadziwia i nie pozwala w nią wierzyć, a z drugiej… no właśnie.

Były już takie przypadki, kiedy kobieta nie miała pojęcia, że jest w ciąży i rodziła w miejscach publicznych nie mając świadomości, tego co się dzieje. Tylko chyba każdy z tych przypadków charakteryzował się wspólnym mianownikiem, czyli przesadną aż tuszą i komplikacjami, które teoretycznie ciążę wykluczały. 

Przypadek, który opiszę, jest nieco inny. 22-letnia angielka nie miała pojęcia o swojej ciąży. Ciągle miała regularny okres, zachowała swoją wagę i rozmiar, a brzuszka nie było w ogóle widać. Dziewczyna twierdziła, że nosiła te same spodnie i nie zauważyła niczego wskazującego na to, że zostanie mamą. 

Kiedy zaczął się poród, Nadia nie wiedziała, co się dzieje. Poczuła ogromne skurcze i poszła do łazienki. Tam prawie zemdlała i padła na podłogę, gdzie zaczęła rodzić. Dopiero wtedy do niej doszło, że zostanie mamą. Co dziwne, jej chłopak i ojciec dziecka w tym samym czasie spał. Nie obudziły go krzyki swojej partnerki, ani wołania o pomoc. Co jeszcze bardziej dziwne, usłyszeli je sąsiedzi, którzy od razu wezwali karetkę.

 No nic, facet musiał mieć naprawdę mocny sen, a dziecko przyszło na świat w pełni sił i zdrowia.