Delikatnie o świecie

Anna Przybylska ma co pokazać!

Anna Przybylska należy do jednych z najładniejszych Polek i mówię to bez wahania. Pomimo przemijających lat,  jej uroda jest jeszcze głębsza i bardziej zmysłowa.  A patrząc na zdjęcia z nowego planu zdjęciowego, ciężko byłoby stwierdzić, że takimi wdziękami może pochwalić się kobieta będąca matką trójki dzieci!

Co prawda w jej życiu doszło do kilku, dość nieprzyjemnych zawirowań, ale na szczęście aktorce udało się z nich wyjść obronną ręką. Na swój sposób walczy z paparazzi i moim zdaniem na ogromny szacunek zasługuje każdy, kto tak pilnuje swojej prywatności, ale ja nie o tym.

Po całkiem dobrej roli w „Sępie”, Przybylska pojawi się znów na ekranie, tym razem w zgoła innej roli. Film nosi tytuł „Bilet na księżyć”, a aktorka wciela się w nim w rolę prostytutki o jakże oryginalnym imieniu – Roksana.

 

 

Czy film będzie dobry? Ciężko tak rokować na podstawie zwiastunu, ale przyznać trzeba, że nasze rodzime produkcje (z małymi) wyjątkami, stają się coraz lepsze i przyciągają coraz więcej widzów na kinowe fotele.

Co do aktorki, to powiem, że chciałabym tak wyglądać w jej wieku. 

http://bi.gazeta.pl/im/e8/24/e3/z14886120Q,Anna-Przybylska-.jpg